Keres szerb férfi

Irány Tokió! Készülhet az olimpiára a női kéziválogatottunk

Micsoda gól, egy kínai figura végén Háfra lő gólt. Ez a vége, a magyar válogatott 31—ra nyer, így készülhet az olimpiára.

Tartalomjegyzék

Janurik véd, majd lövéssel próbálkozik, de nem találja el az üres szerb kaput. Kovacsevics lövése után Janurik lábabl véd. Lavko lövése után véd a magyar kapus, sőt, a duplázás után is hárít Janurik.

Van válaszunk, Kovacsics egy remek csel után ziccerbe kerül, és gólt lő. Lavko labdát veszít, indulunk, Schatzl könnyű gólt lő. Szöllősi-Zácsik nagyon elkapta a fonalat, ismét eredményes.

Trifunovics lövése után sikerül blokkolni. Ez már bent van, Cvijics eredményes. Indulunk, Schatzl lekapja a labdát, majd a kapuba lövi 17— Nyolc góllal vezetünk, időt kérnek a szerbek. Schatzl lövése most pontatlan volt. Schatzl lő gólt 16— Dimitrovicsra nincs ellenszer, újabb gólt lő. Zácsik lövését védi Tomasevics.

További infó

Sztoiljkovics bombázza a kapunk fölé a labdát. Krpezs-Slezák lő, Bíró ismét véd. Radoszavljevics is próbálkozik, de Bíró véd. A mieink viszont nem nagyon hibáznak a szélről, Lukács a harmadik lövéséből a harmadik gólját szerzi.

keres szerb férfi társkereső kezdődő b

Hét a hat ellen támadnak a szerbek. Dimitrovics közbelő, a labda a kapu jobb oldalában köt ki. Góllal indítjuk a második 30 percet, Kisfaludy volt eredményes. A legfontosabb kérése az, hogy ne kapkodjunk. Kínaival próbálkozunk, nem jön be.

Kapunk még egy szabaddobást, időn túli lesz. Klujber lövése nem jó, de a szünetben így is 16—re vezetünk. Klujber átlövése után a lécről a kapu fölé pattan a labda. Háfra passza után majdnem labdát szereznek, de végül tovább támadhatunk.

Háfra ezúttal lő, és milyen jól teszi, Tomasevics nem tud védeni. Márton kap remek labdát, bemegy a bal szélről, és kilövi a bal alsó sarkot 9— Időt kérnek a szerbek.

Belemenés Háfránál. Kiállítás a szerbeknél, Pop-Lazicsnak kell két percre leülnie.

keres szerb férfi találkozó hely a muszlim

Klujber átlövése után a keresztlécen csattan a labda. Jön a magyar lerohanás, amelynek a végén Márton eredményes.

keres szerb férfi ismerkedős szöveg

Kovacsics egy betörés után kilövi a bal alsót. Passzívnál Klujber lő, de blokkolják. A szerbek rohannak, és el is vesztik a labdát. Hetest is kapnak a szerbek, Trifunovics belövi.

Kovacsics bejátszása nem jó, indulnak a szerbek, Krpezs-Slezák ziccerét azonban védi Bíró.

Főtáblára jutott a magyar válogatott focista csapata az Európa-ligában

Fotó: Török Attila Dimitrovics lövése után ezúttal a kapunkban köt ki a labda. Trifunovics találja el a kapufát, majd a másik oldalon Lukács is gólt ló.

keres szerb férfi társkereső ingyen idősebb

Mi azonban hetest kapunk, Liscsevics pedig egy kétperces kiállítást. Klujber érkezik, és gólra váltja a büntetőt. Bíró kis híján hárít, de a labda végül a kapuban köt ki Trifunovics hetese után. Lukács kap labdát, be is ugrik, és gólt is lő.

Nagyon sima győzelemmel elődöntős a címvédő szerb férfi pólóválogatott

Újabb Bíró-védés, megint Dimitrovicson fog ki a magyar kapus. Szucsánszkitól veszik el keres szerb férfi labdát… Ráadásul Tomorit utólag kiállítják két percre.

Szucsánszki estében lő gólt 4—6.

Quinze jours avec une section serbe pendant la guerre de Bosnie-Herzégovine

Megadják, és utólag itt is jön egy kétperces kiállítás, Keres szerb férfi kapja. Gyorsan indulnak a szerbek, Krpezs-Slezák pedig a kapuba pattintja a labdát 3—5. Szucsánszki kap szabaddobást, majd Kiss veszíti el a labdát. Nincs szerb gól, Kovacsics szerzi vissza a labdát. Ez is bent van, Szöllősi-Zácsik átlövése után a jobb alsóban köt ki a labda.

Kovacsics egyelőre remekel, közel kerül a falhoz, majd megint a bal alsó sarokba lövi a labdát. Gyors magyar válasz, ismét Kovacsics eredményes. Kovacsics lendületből érkezik, ráfut a falra, majd a kapu bal alsó sarkába küldi a labdát.

Liscsevics átlövése után Bíró nyomja oldalra a labdát. Sztoiljkovics lövése után sikerül blokkolni, majd Bíróban elakad a labda.

keres szerb férfi flirt mind oda

Védés a másik oldalon is, Szöllősi-Zácsik próbálkozása után Tomasevics hárít. Pirosban a szerbek, fehérben a mieink.

Mit gondolsz az oltási útlevélről?

A játékosok már a pályán, jönnek a himnuszok. Ha Elek Gábor csapata nyer, akkor után szinte biztosan ott lesz a nemzeti csapatunk az ötkarikás játékokon. Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a Szerbia—Magyarország mérkőzés a női kézilabda olimpiai selejtező győri csoportjának 2.