Találkozó nők litvánia.

találkozó nők litvánia

találkozó nők litvánia twig társkereső

A Schumi Dorottya vezette magyar csapatból többen tagjai voltak annak az Ues együttesnek, amely ősszel veretlenül harcolta ki a továbbjutást Eb-selejtező csoportjából, tavasszal pedig egészen az utolsó mérkőzésig harcban állt az Eb-részvételért a szerbiai elitkörben. A lányok az első mérkőzésükön fölényes győzelmet arattak Luxemburg ellen, a második találkozón válogatottunk ugyan mezőnyben fölényben játszott a házigazda szlovénok ellen az UEFA Development Torna második játéknapján, de a mérkőzést a hazai csapat nyerte meg.

A magyar csapat harmadik mérkőzésén Litvánia ellen lépett pályára, és az első perctől az utolsóig uralta az összecsapást, és végül nagy különbségű győzelmet aratott.

Ukrajna - Kárpátalja 4. nap - Beregszász

Sokkal feljebb toltuk a védekezésünk, és ezúttal a középpályás játékunk is jobban működött, ami mindenképp biztató. A végeredmény reálisan tükrözi a játék képét, jobb csapat vagyunk Litvániánál, annak pedig külön örülök, hogy több újoncunknak is sikerült gólt szereznie a mai mérkőzésen — értékelte a látottakat Schumi Dorottya, a csapat edzője, aki összességében is elégedett a tornán mutatott teljesítményekkel.

találkozó nők litvánia férfi flörtöl jel

Még több találkozó nők litvánia nemzetközi felkészülési tornára, meccsre lenne szükségünk ahhoz, hogy felvegyük a versenyt az európai élmezőnnyel. Szeptemberben már indulnak az Eb-selejtezők, ebből a szempontból is hasznos tapasztalatokat szereztük Szlovéniában.

A mutatott játékkal mindhárom meccsen elégedettet lehetek, nagy labdabirtoklási fölényt tudtunk kialakítani minden meccsen, még Szlovénia ellen is, csak sajnos akkor nem volt éles a támadójátékunk, hiába tartottuk mezőnyben jól a labdát.

találkozó nők litvánia weser kurier hirdetések ismerősök

Örülök, hogy egy szép győzelemmel zártuk a tornát — foglalta össze a tornát Schumi az mlsz. Magyarország—Litvánia 7—0 2—0 Gólszerzők: Nagy Vanessza 5.