Egyiptomi találkozó helyén franciaországban. Ötödik helyen zárt a magyar férfi kézilabda-válogatott | BOON

egyiptomi találkozó helyén franciaországban

Képes Sport Népsport H. Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! A férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének 3. A III. Ha a mieink pontot szereznek hétfőn a spanyolok ellen, csoportelsők lesznek, és a III. Izland jól kezdett a számára már tét nélküli mérkőzésen, Norvégia azonban nem hagyta magát, és a A hullámvasút folytatódott, a norvégok három góllal is elléptek, a félidőben azonban döntetlen volt az állás 18— A fordulás után a norvégok esélyeshez méltóan játszottak, öttel is elléptek, a hajrára azonban megint kiengedtek, így Izland egy gólra felzárkózott, és az egyenlítésre is volt esélye.

Férfi kézi-vb: Norvégia vagy Franciaország vár a mieinkre a nyolc között

Ez végül nem jött össze, Norvégia 35—ra nyert, és még reménykedhet a továbbjutásban. A norvégoknál a veszprémi Kent Robin Tönnesen két gólt szerzett.

Portugáliának mindenképpen győznie kellett volna Franciaország ellen, hogy a társkereső tini nyolc közé juthasson.

egyiptomi találkozó helyén franciaországban oise találkozó nők

Hatgólos sikerrel a franciákat, afeletti különbséggel elért győzelemmel a norvégokat vihették volna tovább. Csakhogy a franciák hamar nyomatékosították, nem szeretnének számolgatni, az utolsó meccsen behúznák a csoportelsőséget.

egyiptomi találkozó helyén franciaországban egyetlen nő, mit kell tenni

Franciaország 3—3 után fokozatosan ellépett, a szünetben négy góllal vezetett, majd fordulást követően három találatnál közelebb egyszer sem engedte Portugáliát. Szűk 45 percnyi játék után, 20—nál ismét egyiptomi találkozó helyén franciaországban nyílni az olló a két csapat között, 27—nél a portugálok megkapták az utolsó lélektani döfést is.

egyiptomi találkozó helyén franciaországban új év egyedülállók hanover

A tízgólos különbségen még tudtak kozmetikázni, de nemhogy a győzelemre, a pontszerzésre sem maradt reális esélyük innentől kezdve. A vége 32—23 Egyiptomi találkozó helyén franciaországban javára.

egyiptomi találkozó helyén franciaországban mariee woman meeting marokkó

A meccs legeredményesebb játékosa a nyolc gólig jutó Hugo Descat lett. Az egyiptomi tornára beugróként érkező svájciak győzelemmel fejezték be a szereplésüket a világbajnokságon: a szünetben két góllal vezettek, és hárommal nyertek Algéria ellen 24— CSOPORT Szlovénia abban a tudatban léphetett pályára, hogy ha nyer, továbbjut a negyeddöntőbe, és kiejti a házigazdát, minden más eredmény esetén viszont Egyiptom készülhet a folytatásra, Ljubomir Vranjes csapata pedig búcsúzik.

A mérkőzést a szlovénok kezdték jobban, a házigazda mindössze nyolc gólig jutott, így az európai csapat a szünetben 12—8-ra vezetett.

Ötödik helyen zárt a magyar férfi kézilabda-válogatott

A második félidőben nagyon gyorsan egyenlített, majd fordított az afrikai alakulat, majd a rendkívül kiélezett hajrá után 25—ös döntetlennel zárult a találkozó — Egyiptom továbbjutott, Szlovénia pedig búcsúzik a tornától.

A szlovénoknál a veszprémi Blaz Blagotinsek — Dragan Gajichoz és Stas Skubéhez hasonlóan — gyomorproblémákkal küzd, ezért nem lépett pályára, míg a szegedi játékosok közül Borut Mackovsek négy, Dean Bombac és Matej Gaber kettő-kettő találattal, Nik Henigman pedig gól nélkül zárt.

Fantasztikus játék, drámai csata: hosszabbításban kapott ki a magyar válogatott a franciáktól Szendrei Zoltán Gulyás István csapata ezzel az ötödik helyen végzett, ez minden idők harmadik legjobb vb-szereplése.

Az egyiptomiak veszprémi átlövője, Omar Jahja kilenc lövésből hat gólt szerzett. Az orosz csapat számára nem maradt különösebb tét az utolsó fordulóra, és nem is tudta meglepni a csoportelsőségre hajtó Svédországot. A hét gólig jutó Lucas Pellas vezérletével a svédek 34—ra nyertek.

egyiptomi találkozó helyén franciaországban ló know

Fehéroroszország és Észak-Macedónia találkozóján mindössze a csoport utolsó helyének elkerülése volt a tét. A 14—re végződő első félidő után a fehéroroszoknak jött ki jobban a lépés, így 30—ra nyertek, az északmacedónok — akik a svájciakhoz hasonlóan beugrók voltak — pedig pont nélkül a hatos utolsó helyén végeztek. Ausztria gond nélkül nyert az olimpiai selejtező miatt az egyiptomi vb-re tartalékos összeállításban érkező Dél-Korea ellen 29—36így hibátlanul zárt a II.